16.12.2015

Strona WWW UKS HALS

Aby odnaleźć interesujące tematy należy nawigować w menu po lewej stronie.

Ostatnie aktualności

05.08.2020

Finał Pucharu Polski Formula Kite Open

W dniach 3 - 5 września. W ramach regat o Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski Formula Kite Open.

04.08.2020

Puchar Prezydenta Sopotu, część III, ostatnia

W dniach 15 – 16 sierpnia odbędzie się trzecia część tegorocznej edycji Pucharu Prezydenta Sopotu.

01.08.2020

Ruszają zapisy na trzecią część PPS

Serdecznie zapraszamy na trzecią i zarazem ostatnią część regat o Puchar Prezydenta Sopotu. Tym razem na akwenie przy Sopockim Klubie Żeglarskim ERGO Hestia rywalizować będą najmłodsi deskarze klasy Techno293.

25.07.2020

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym zmarł Ceri Williams

Ceri był wieloletnim sekretarzem generalnym IWA oraz wielką osobowością światowego windsurfingu.

25.07.2020

Puchar Polski w Kitesurfingu - REWA

W dniach 24 - 26.07.2020 w Rewie odbywa się kolejny przystanek Pucharu Polski w Kitesurfingu.

21.07.2020

Piotr Myszka mistrzem Polski w klasie RS:X

Piotr Myszka (AZS AWFiS Gdańsk) wygrał cztery z sześciu wyścigów i wyprzedził w klasyfikacji generalnej Radosława Furmańskiego (Dobrzyński Klub Żeglarski), który po pierwszym dniu był liderem. Trzecie miejsce zajął Przemysław Miarczyński, brązowy medalista olimpijski z Londynu, aktualny trener polskiej kadry RS:X.