16.12.2015

Strona WWW UKS HALS

Aby odnaleźć interesujące tematy należy nawigować w menu po lewej stronie.

Ostatnie aktualności

24.12.2019

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia świąteczne - zdrowia, szczęścia, pomyślności, a także sukcesów sportowych i osobistych w Nowym Roku.

16.12.2019

Formula Kite Spain Series - Tarifa

Na zakończonych wczoraj zawodach Formula Kite Spain Series (Puchar Hiszpanii) nie zawiodła Julia Damasiewicz zajmując drugie miejsce wśród kobiet. Niestety mężczyznom nie udało się stanąć na podium. Najwyższą pozycję z polskiej ekipy zajął Maks Żakowski, kończąc zawody na 5 miejscu.

Spotkanie mikołajkowe

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu na spotkanie mikołajkowe.

02.11.2019

Mistrzostwa Świata Techno293 - Cadiz 2019

Długo się rozkręcały. To jest pewne. Mistrzostwa świata klasy Techno293 upłynęły pod znakiem słabego wiatru i chociaż to właśnie słabowiatrowi specjaliści czuli się tu najlepiej to ostatniego dnia musieli już bronić miejsc.

20.10.2019

Spotkanie z Julią

Zapraszamy wszystkich członków i kibiców na spotkanie z naszą medalistką Igrzysk Sportów Plażowych – Julią Damasiewicz.

15.10.2019

JULIA DAMASIEWICZ ZE SREBREM!

Julia Damasiewicz (SKZ ERGO Hestia Sopot) zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Sportów Plażowych rozgrywanych w Doha w Katarze. Polska kitesurferka przegrała tylko z wielokrotną mistrzynią świata Danielą Moroz (USA).